fbtw

Trwa właśnie dwutygodniowa przerwa w Pucharze Świata w skokach. Jedyne konkursy, które odbędą się jeszcze w tym sezonie, zaplanowane są w Planicy w dniach 25-28 marca.

Za nami już prawie cały sezon skoków narciarskich 2020/2021. Pomimo panującej na świecie pandemii - udało się rozegrać większość konkursów. Za największą stratę można uznać odwołany turniej Raw Air. Początkowo, luka spowodowana odwołaniem turnieju w Norwegii - czyli aż 4 konkursów indywidualnych i 2 drużynowych, miała być zapełniona jednym dodatkowym weekendem z lotami w Planicy. Okazało się jednak, że jest to niemożliwe ze względów finansowych i w zamian za to, rywalizacja w Planicy rozpocznie się już w środę - kwalifikacjami do dodatkowego konkursu na koniec sezonu. 

Walka o Kryształową Kulę jest już rozstrzygnięta, więc pozostaje tylko delektować się długimi lotami w Słowenii. Jak zwykle, pomimo braku kibiców, atmosfera na pewno będzie niesamowita. 

Źródło: informacja własna
Fotografia: zasoby własne

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook