fbtw
Test

Kompleks Średnich Krokwi w Zakopanem objęty jest pracami renowacyjnymi. Inwestorzy zapowiadają nowoczesny obiekt, a prace mają obejmować nie tylko skocznie.

Trwający od połowy 2019 roku remont, wydłużył się nieco z powodu pandemii koronawirusa. Na szczęście udało się zyskać na czasie na początku roku, za sprawą łagodnej zimy. Aktualnie, efekty zaczynają być widoczne, a do planu inwestycji wprowadzono jeszcze zmiany: ,,Cieszę się, że udało nam się porozumieć z wykonawcą, dzięki czemu na przeciwstoku powstanie sala gimnastyczna o powierzchni blisko 400 metrów kwadratowych, bo tego nie było w pierwotnym projekcie. Sala będzie służyć oczywiście skoczkom, ale nie tylko, również przedstawicielom innych dyscyplin’’ – powiedział Sebastian Danikiewicz – dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem.

Inwestorzy zapowiadają, iż kompleks ma być jednym z najnowocześniejszych na świecie. Zamontowany będzie nowy wyciąg krzesełkowy, system sztucznego ośnieżania oraz reflektory. Prace mają zakończyć się 30 czerwca przyszłego roku.

Źródło: sportowefakty.wp.pl
Fotografia: Zbiory własne

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook