fbtw

Niedziela to zmagania drużyn mieszanych podczas Mistrzostw Świata w narciarstwie klasycznym w Oberstdorfie. Znamy od wczoraj skład polskiej ekipy, w której zobaczymy dwóch mężczyzn i dwie kobiety. Tym razem w zestawieniu nie ma Kamila Stocha, ale jest za to złoty medalista MŚ z wczorajszego dnia - Piotr Żyła.

Polacy wystartują w niedzielnych zawodach jako dziewiąty zespół w każdej rundzie. Na pierwszej zmianie w naszej kadrze zobaczymy Annę Twardosz, po niej zaprezentuje się Piotr Żyła, następnie na starcie stanie Kamila Karpiel, a wszystko będzie kończył Dawid Kubacki.

Do dzisiejszego konkursu zgłoszono łącznie dwanaście reprezentacji. Podopieczne Łukasza Kruczka i zawodnicy Michala Dolezala nie są w gronie faworytów, ale stać ich na sprawienie niespodzianki. Jakie będą ostateczne rozstrzygnięcia tych zmagań? Odpowiedź poznamy już wieczorem. Początek rywalizacji zaplanowano na 17:00.

Źródło: Informacja własna
Fotografia: Sabine Link

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook