fbtw

Międzynarodowa Federacja Narciarska dała Wiśle zapasowy termin, gdyby zawody LGP w pierwszym terminie nie mogłyby się odbyć. Jednak o tym czy inauguracja letniego cyklu zostanie rozegrana w sierpniu dowiemy się najpóźniej dwa tygodnie przed.

Wszystko zależy od decyzji rządu, jak będą zdejmowanie obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Jeśli nie będzie możliwości, aby zrobić zawody z udziałem kibiców, to będziemy celować we wrzesień - poinformował Andrzej Wąsowicz.

Ze względów finansowych Andrzej, będzie doradzał Polskiemu Związkowi Narciarskiemu, aby zawody zorganizować we wrześniu. Jednak wtedy nie będą one już zawodami inauguracyjnymi.

Zgodnie z pierwszym kalendarzem zawody w Wiśle miały mieć miejsce 17-18.07.2020r., jednak z powodu koronawirusa cały cykl późni się. Trzeba czekać na kolejne instrukcje rządu, a kiedy one zostaną wydane będziemy znać ostateczną datę - sierpień czy wrzesień.

Źródło: sport.tvp.pl
Fotografia: Zbiory własne

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook