fbtw

W reprezentacji polskich skoczków na kolejne zawody Pucharu Świata nastąpią dwie zmiany. W Titisee-Neustadt wystartuje Jakub Wolny oraz Paweł Wąsek. Zastąpią oni Macieja Kota i Klemensa Murańkę.

Od kilku dni mówiono o ewentualnych zmianach, które mogą zostać poczynione w szeregach naszej kadry. Podczas austriackiej części Turnieju Czterech Skoczni spore problemy miał Maciej Kot. Dodatkowo sztab szkoleniowy zdecydował się dać wolne Murańce. Na podstawie ostatnich treningów z Zakopanego, dokonano wyboru dwóch zawodników, którzy dołączą do drużyny. Swoją szansę pokazania umiejętności w Titisee-Neustadt dostaną: Jakub Wolny i Paweł Wąsek.

W najbliższy weekend zobaczymy łącznie siedmiu skoczków na starcie kwalifikacji w ramach Pucharu Świata. Poza Wolnym oraz Wąskim, w skład naszej kadry wejdą: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Aleksander Zniszczoł, Andrzej Stękała.

Źródło: Informacja własna
Fotografia: Skaczemy.pl

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook