fbtw

Niemiec Martin Hamman wygrał pierwszy z dwóch przeiwdzianych na ten weekend konkursów drugiej ligi w skokach narciarskich. Na podium znaleźli się także Sander Eriksen i Anže Lanišek.

Zwycięzca dzisiejszego konkursu w pierwszej serii skoczył 133 metry, a w kolejnej 132,5 metra, co dało mu pewne zwycięstwo. W pierwszej serii za nim plasowali się: Anže Lanišek po skoku na 130,5 metra i Aleksander Zniszczoł, który wylądował na 131. metrze.
W drugiej serii jednak Sander Eriksen po uzyskaniu najlepszej noty serii finałowej wyprzedził Polaka i zepchnął go tuż za podium.

Na skoczni im. Adama Małysza zobaczyliśmy dzisiaj 12 polskich skoczków, w tym w pierwszej dziesiątce 10. pozycję zajął Paweł Wąsek. Kolejnymi z biało-czerwonych w stawce byli: 14. Tomasz Pilch, 17. Stefan Hula, 18. Klemens Murańka, 19. Maciej Kot, 22. Andrzej Stękała, 26. Jakub Wolny, 41. ex aequo Mateusz Gruszka oraz Kacper Juroszek i 46. Adam Niżnik. 

Źródło: informacja własna
Fotografia: zasoby własne

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook