fbtw

Pandemia zmusza nas do siedzenia w domu, a to idealny moment na wspominanie i przeglądanie starych zdjęć. Pomysł ten spodobał się również Adamowi Małyszowi, który dzieli się tym na swoim Instagramie.

Były skoczek publikuje aktualne zdjęcia, ale też zasypuje nas dużą ilością starych fotografii, tymi bardziej prywatnymi, czyli ze swoją córką, oraz tymi z czasów bycia sportowcem. Wchodząc na profil Adama czekają nas również wymyślone przez niego zabawy. 

Na jednym ze zdjęć sprzed lat Adam siedzi zamyślony z dopiskiem "Napiszcie w komentarzu: "O czym może myśleć Adam Małysz ze zdjęcia?"". Obiecał on, że wstawi najlepsze z pomysłów na relację i tak też zrobił. 

Jednak to nie jedyna zabawa jaką dla fanów przygotował Małysz. Kolejna propozycja, sprzed kilku dni, to rozpoznanie osób na fotografii nazwane "Zgadnij kto to". Na zdjęciu sprzed Wielkiej Krokwi oprócz Adama znajdują się Łukasz Kruczek oraz Robert Mateja. 

W dobie pandemii Orzeł z Wisły nie zapomniał o swoich fanach i nawet przez internet próbuje wchodzić z nimi w interakcję. Miejmy nadzieję, że wspominając dalej przypomni sobie jeszcze wiele pięknych chwil. 

Źródło: sport.interia.pl
Fotografia: Sabine Link

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook