fbtw

Kalendarze letnich rozgrywek w skokach narciarskich znowu zostały zaktualizowane, miejmy nadzieję że już po raz ostatni. Co ciekawe, Wisła ma rezerwowy termin.

Organizatorzy zawodów w Wiśle już kilka tygodni temu przedstawili swoje zdanie co do LGP. Jeśli będzie można zorganizować zawody z kibicami, zrobią to z chęcią. Natomiast jeśli miałyby się odbyć bez kibiców, to nici z konkursu. Stąd też drugi możliwy termin.

Wisła będzie czekać na kolejne decyzje rządzących i wtedy wybierze odpowiednią datę. Pierwsza opcja, czyli inauguracja cyklu letniego 22-23.08.. Druga to 19-20.09., po zawodach w Czajkowskim, Rosja. Jeśli organizatorzy zdecydują się na wrześniowy termin to organizacja pierwszych letnich zawodów spadnie na barki Kazachstanu.

Fani skoków narciarskich, którzy zamierzają wybrać się na zawody cyklu LGP w Wiśle, muszą uzbroić się w cierpliwość i czekać na dalsze decyzje rządu, a co za tym idzie - organizatorów zawodów.

Źródło: fis-ski.com
Fotografia: Zbiory własne

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook