fbtw

Do rozpoczęcia sezonu 2020/2021 zostało jeszcze wiele czasu, a Międzynarodowa Federacja Sportu Uniwersyteckiego (FISU) oznajmiła, że Zimowa Uniwersjada nie odbędzie się. 

Co prawda, przełożenie imprezy takiej, jak Zimowa Uniwersjada nie napawa fanów sportów zimowych optymizmem, ale należy pamiętać, że odbędzie się ona w innym, bliżej nie ustalonym terminie. FISU oraz Komitet Organizacyjny decyzję tę podjęli, oczywiście, z powodu panującej na świecie pandemii koronawirusa. Początkowo XXX Zimowa Uniwersjada miała mieć miejsce na początku stycznia 2021r. w Lucernie, Szwajcaria, teraz pozostaje nam jedynie czekać na rozwój sytuacji oraz nową datę. 

Teraz pozostaje nam mieć nadzieję, że sytuacja na świecie pozwoli nam jak najszybciej obejrzeć Uniwersjadę w nowym terminie oraz że żadne inne imprezy nie zostaną przeniesione. 

Źródło: pzn.pl
Fotografia: Zbiory własne

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook