fbtw
Test

SMS Szczyrk, czyli Szkoła Mistrzostwa Sportowego Szczyrk im. Polskich Olimpijczyków z siedzibą w Buczkowicach, to placówka zajmująca się profesjonalnym rozwojem i szkoleniem w zakresie pięciu zimowych dyscyplin: skokach narciarskich, kombinacji norweskiej, biegach narciarskich, narciarstwie alpejskim oraz snowboardzie.

Instytucja prowadzi właśnie nabór na rok szkolny 2020/2021 do 4-letniego liceum dla uczniów po szkole podstawowej oraz dla szkoły podstawowej od IV klasy. Na stronie internetowej http://www.smsszczyrk.pl/, w zakładce ,,rekrutacja’’, znajdują się najważniejsze informacje, począwszy od zasad samej rekrutacji, przez harmonogram naboru, po szczegóły kierowane bezpośrednio do kandydatów. Szkoła może zapewnić nocleg w swoim internacie, posiada nowoczesne pomoce naukowe takie jak tablice multimedialne czy pracownie komputerową oraz nowo wybudowaną halę sportową, siłownie i odnowę biologiczną. Do odnoszących sukcesy i już utytułowanych absolwentów, należą m.in.: Stefan Hula, Aleksander Zniszczoł czy Piotr Żyła i Jakub Wolny.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na stronę internetową SMS - u Szczyrk i życzymy powodzenia w doskonaleniu umiejętności oraz dążeniu do celu!

Źródło: pzn.pl, beskidzka24.pl
Fotografia: Zbiory własne

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook