fbtw

Średnie skocznie w czeskim Harrachovie niebawem zostaną przygotowane do sezonu zimowego. Ostatnie, zimniejsze dni, pozwoliły na uruchomienie naśnieżania obiektów za pomocą armatek śnieżnych.

W kompleksie średnich skoczni w Harrachovie znajdują się trzy obiekty: K-40, K-70 oraz K-90. Nowością, w porównaniu do poprzedniego sezonu będzie uruchomienie K-90, na której Czesi dadzą możliwość skakania. "Mam nadzieję, że wkrótce pierwsze skoki tej zimy w Harrachovie!" - skomentował z radością Prezes L.T.B.K. Harrachov - Josef Slavik.

Odpowiednie przygotowanie skoczni średniego kompleksu sporo da od względem treningowym. Naszym południowym sąsiadom, w dotychczas rozegranych konkursach, zdecydowanie brakuje skoków. Harrachov może zatem przeżywać oblężenie nie tylko klubów z okolicy, ale również i członków reprezentacji, trenujących pod wodzą Frantiska Vaculika, doskonale znającego harrachovskie realia.

Do pełnego przygotowania średnich obiektów w Harrachovie potrzeba jeszcze kilka dni z niskimi temperaturami. Wszystko jednak wskazuje na to, że sezon zimowy w tym czeskim mieście wystartuje w grudniu.

Źródło: Informacja własna
Fotografia: Josef Slavik

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook