fbtw

Zarząd Międzynarodowej Federacji Narciarskiej, FIS, ogłosił że gospodarzem Mistrzostw Świata w Narciarstwie Klasycznym 2025 zostanie Norwegia. 

Norweskie miasto Trondheim, dobrze znane wszystkim fanom sportów zimowych, było jedynym kandydatem na organizatora owej imprezy, dlatego też jednogłośnie zostało ono wybrane na organizatora. "Potwierdzamy Trondheim jako gospodarza Mistrzostw Świata Fis w narciarstwie klasycznym 2025, dyscypliny nordyckie zostaną przeniesione do serca Skandynawii. Trondheim zorganizowało niezapomniane MŚ w 1997roku z rekordową liczbą fanów i wspaniałą atmosferą. Jestem pewien, że w 2025 roku również zostaną przekroczone wszelkie oczekiwania" - powiedział prezez Międzynarodowej Federacji Narciarskiej, Gian Franco Kasper. 

Zbliżające się Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Klasycznym - 2021r. - będą mieć miejsce w Oberstdofrie, a następne w Planicy, 2023r.

 

Źródło: berkutschi.com
Fotografia: Zbiory własne

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook