fbtw
test

Były fiński skoczek Toni Nieminen, trzykrotny medalista olimpijski, dwukrotny triumfator Mistrzostw Świata Juniorów, zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni oraz Pucharu Świata, związał się z nową partnerką, 39-letnią matką siedmiorga dzieci. Jest już po rozwodzie ze swoją dotychczasową żoną Heidi.

 

44-latek wstawił do internetu zdjęcie z obecną partnerką - Ansku, pracującą w agencji nieruchomości, potwierdzając tym samym informację podaną przez portal metropoli.net, o trwającej od stycznia separacji i rozwodzie ze swoją małżonką. Kobieta zdradziła serwisowi iltalehti.fi: ,,Mieliśmy wspólne plany na przyszłość, ale potem Toni zakochał się w jednej ze współpracownic. Wszystko wyszło na jaw podczas świąt Bożego Narodzenia. Stwierdziłam, że jeśli nie jest gotowy zakończyć nowego związku, to wszystko co ma zrobić, to odłożyć kluczyki do samochodu na stole i odejść".

Fińskie media informują, iż para zamieszkała razem z jedenaściorgiem dzieci. Sam Nieminen powiedział krótko: ,,Spędzam teraz więcej czasu z rodziną. Kiedy szkoły i przedszkola są pozamykane przez koronawirusa, do życia potrzebny jest zupełnie nowy harmonogram’’. Parze życzymy wszystkiego dobrego oraz dużo zdrowia dla nich i ich pociech.

Źródło: sport.tvp.pl
Fotografia: Zbiory własne

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook