fbtw

W czwartek zmarł Thomas Lacroix po upadku na skoczni w Premanon. Wieści o tragicznej śmierci byłego skoczka oraz lekarza francuskiej kadry dotarły do nas ze szpitala uniwersyteckiego Besancon w Doubs.

Francuz po wylądowaniu zaliczył upadek oraz stracił przytomność. Po tym zdarzeniu przetransportowano go do szpitala helikopterem i wprowadzono w stan śpiączki farmakologicznej. Jego stan zdrowia określano jako krytyczny. Po kilku dniach dowiedzieliśmy się o jego śmierci.

Pierwsza śmierć na skoczni po śmierci Jerma Ribresa z Holandii w styczniu 2008 roku miała miejsce na obiekcie w Premanon. Na tym obiekcie były zawodnik czuł się najlepiej. Wygrał na nim jedyne seniorskie zmagania w karierze w 2003 roku. Najpewniej uderzył głową dwukrotnie w bandę. Niestety natychmiastowa reanimacja na niewiele się zdała.

Źródło: sport.tvp.pl

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook