fbtw

Letnie Grand Prix dopiero co się rozpoczęło i zakończyło. Dlatego też fanów skoków narciarskich oraz samych skoczków narciarskich czeka o wiele dłuższa przerwa niż zazwyczaj. 

Przez wszechobecne obostrzenia oraz mniejsze budżety niż zwykle cykl LGP w tym roku miało miejsce jedynie w Wiśle, a drużyny startujące wystawiły składy bardziej rezerwowe niż kiedykolwiek wcześniej, z tego powodu zakończenie letniego sezonu miało miejsce prawie półtora miesiąca wcześniej! 

Zazwyczaj ostatni letni konkurs miał miejsce Klingenthal, jednak w tym roku Niemcy, jak i każdy z innych dotychczasowych organizatorów imprez, odwołali zmagania u siebie. Po zawodach w Wiśle i wysokiej formie jaką reprezentowali polscy skoczkowie, chyba każdemu jest żal że nie mogliśmy ich oglądać na innych skoczniach, tylko że musimy czekać na ich ponowne występy aż do 21 listopada. 

Jednak po długim oczekiwaniu na zatwierdzenie daty LGP, chyba żadnemu kibicowi nie straszna będzie ta przerwa.  

 

Źródło: fisski.com
Fotografia: Zbiory własne

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook