fbtw

Mimo, że podczas Letniej Grand Prix w Wiśle nie mieliśmy okazji obejrzeć zmagań drużynowych to i tak możemy określić, które z reprezentacji się popisały, a które niekoniecznie. Trzecią nacją w LGP, ku zaskoczeniu, zostali Szwajcarzy. 

Pierwszego dnia zawodów cyklu LGP w Wiśle, frekwencja dopisała. Na starcie pojawił się nawet Simon Ammann, który Wisły unika, jak ognia. Zajął on tam piątą lokatę, siódmy był Gregor Deschwanden, dwunasty Killian Peier, a ostatni ze Szwajcarów Andreas Schuler trzydziesty szósty. 

W niedzielę, skakało ich już tylko troje, a najlepszym okazał się Kilian Peier zajmując piąte miejsce, dziewiąty był Gregor Deschwanden, Andreas Schuler dwudziesty czwarty. I tym oto sposobem nieliczni, i można by rzec niepozorni, Szwajcarzy zajęli  trzecie miejsce jako drużyna po indywidualnych startach w LGP. 

Źródło: fisski.com
Fotografia: Zbiory własne

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook