fbtw

Na kompleksie skoczni narciarskich Pine Mountain Jump w Iron Mountain trwają prace remontowe, po to aby dalej były spełniane wymagania Międzynarodowej Federacji Narciarskiej.

Podczas prac modernizowana jest charakterystyczna wieża najazdowa, zakładana jest ceramiczna lina najazdowa oraz trwa budowa sali, w której zawodnicy będą mogli się rozgrzewać. Plan zakłada, że prace będą trwały do października.

„Gdy tylko zostaną zakończone prace remontowe, chcemy aby skocznia stała się całoroczną atrakcją turystyczną. Bez hojnego wsparcia lokalnej gospodarki, sponsorów, fanów skoków narciarskich, wolontariuszy i bardzo oddanych członków klubu narciarskiego nigdy nie dotarlibyśmy tak daleko” – powiedział podczas audycji Nick Blagec, prezes klubu narciarskiego Kiwanis w Iron Mountain.

Konkursy Pucharu Kontynentalnego w Iron Mountain odbywają się regularnie, a w tym sezonie zmagania są zaplanowane na 13-14.02.2021r.

Źródło: berkutschi.com
Fotografia: Zbiory własne

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook