fbtw
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Do kwalifikacji w Wiśle pozostało już tylko dwa tygodnie. Tymczasem Simon Ammann będzie jednym z wielkich nieobecnych podczas inauguracji Pucharu Świata.

 

Szwajcar już w ubiegłym roku nie ukrywał tego, że nie przepada za skocznią im. Adama Małysza. Podczas kwalifikacji zajął 35 miejsce. Wraz ze swoim zespołem uplasował się na piątym miejscu w konkursie drużynowym. Jednak to niedzielne zawody indywidualne były powodem jego rozczarowania. Zajął dopiero 46. miejsce na 49.

Po weekendzie w Wiśle Ammann napisał na swoim fanpage'u: Mam dość Wisły. Nie będę za nią tęsknił.". Skoczek nigdy nie odniósł zwycięstwa na tym obiekcie, a jego najlepsze zajęte miejsce to drugi stopień podium podczas Letniego Grand Prix w sezonie 2012/2013. Wszystko wskazuje na to, że Ammann wystąpi podczas zawodów w fińskiej Ruce.

Źródło: WP Sportowe Fakty
Fotografia: Zbiory własne

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiExpress.pl to codzienne informacje związane ze skokami narciarskim, które wysyłamy na Państwa adres e-mail! W naszym NEWSletterze znajdą Państwo m.in. zapowiedzi i podsumowania konkursów, wyniki, ciekawostki i wiele innych.

Facebook