fbtw

David Siegel, który dopiero co wrócił na skocznię po kontuzji kolana, zerwanie więzadeł, wystartował w zeszły weekend w LGP. Niemiec skoczył przyzwoicie, ale czy zdoła odbudować swoją formę na zimę?

Zawody letniego cyklu po raz kolejny okazały się miejscem do sprawdzenia się dla zawodników drugoligowych oraz Davida Siegela, który dopiero co wrócił do rywalizacji na skoczni. Podczas konkursów w Wiśle zajął 27. i 29. miejsce, co jest bardzo przyzwoitym wynikiem. Jednak przed tymi zmaganiami odbył on treningi z drużyną na zgrupowaniu, co pewnie na nowo oswoiło go z rywalizacją. 

Patrząc na zajęte przez Siegela lokaty powinniśmy patrzeć z optymizmem w przyszłość i na to jakie wyniki mu przyniesie. Jak wiadomo, do zimy zostało jeszcze wiele czasu, a co za tym idzie treningów. Dlatego można się spodziewać, że na nowo stanie się mocnym punktem drużyny. 

 

Źródło: fisski.com
Fotografia: Zbiory własne

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook