fbtw

Od 1 października ruszyła sprzedaż biletów na pierwsze zawody Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie. Jednak ze względu na panującą na świecie sytuację związaną z koronawirusem dostępnych będzie jedynie 2500 wejściówek. 

Dobre wieści związane z Turniejem Czterech Skoczni napływają do nas jedynie z Oberstdorfu, ponieważ sprzedaż biletów w Garmisch-Partenkirchen, Innsbrucku i Bischofshofen jest jak na razie zawieszona. „We współpracy z Niemieckim Związkiem Narciarskim, lokalnymi władzami i  wydziałem medycyny opracowaliśmy realną koncepcję, która obecnie umożliwia obecność  2,5 tyś. widzów podczas zawodów inauguracyjnych” - powiedział dr. Peter Kruijer, prezes klubu narciarskiego Oberstdorf i przewodniczący komitetu organizacyjnego otwarcia skoczni.

Ze względu na zasady bezpieczeństwa i zachowanie dystansu na terenie skoczni dostępne będą tylko miejsca siedzące, a bilety będą spersonalizowane. Jednak w reszcie miejscowości rozgrywających ten turniej również trwają rozmowy nad sposobem organizacji imprez. Na zawody w Garmisch-Partenkirchen bilety  mogą pojawić się dopiero w grudniu, lecz może to ulec zmianie, natomiast austriaccy organizatorzy mają najpóźniej do połowy października podjąć decyzję, czy i kiedy zacznie się sprzedaż wejściówek. 

Podsumowując, fani skoków narciarskich mogą cieszyć się ze względu na, ograniczoną, możliwość obejrzenia zawodów Turnieju Czterech Skoczni na żywo w Oberstdorfie, a na resztę informacji pozostaje nam jedynie czekać. Bilety można zakupić na stornie: https://www.arena-ticket-allgaeu.de/

 

 

Źródło: berkutschi.com
Fotografia: Zbiory własne

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook