fbtw

Reprezentant Norwegii Robert Johansson zostanie ojcem. 30-latek ogłosił to w piątek za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie.

Skoczek niedawno pochwalił się na Instagramie zdjęciem ze swoją widocznie ciężarną partnerką. Podpis pod zdjęciem oznajmił, że Marlene Messell – jego miłość nosi w swoim łonie potomka dwukrotnego brązowego medalisty olimpijskiego z Pjongczang. Ukochana norweskiego zawodnika pochwaliła się tym mniej więcej w tym samym momencie. Para oznajmiła także, że spodziewają się dziewczynki. Sympatyczny wąsacz nie chce podawać na razie jednak szacowanego terminu porodu.

Mamy nadzieję, że to niewątpliwie wielkie nadchodzące wydarzenie w życiu Johanssona jeszcze bardziej zmotywuje go do osiągania sukcesów. Życzymy również sportowcowi dużo szczęścia z nadchodzącej pociechy oraz gratulujemy tego sukcesu w życiu prywatnym.

Fotografia: zbiory własne

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook