fbtw

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Reprezentantka Austrii Eva Pinkelnig okazała się najlepsza w dzisiejszym konkursie indywidualnym zawodów Pucharu Świata w Japońskim Zao. Po raz kolejny zapunktowała Kinga Rajda, która uplasowała się na 23. miejscu.

Pinkelig poszybowała odpowiednio na odległości 97,5 m oraz 95,5 m, za co otrzymała łączną notę 232,3 pkt. Druga, ze stratą 17,3 pkt była Japonka Sara Takanashi, która uzyskała 92,5 m oraz 91,5 m, a trzecia, 19,7 pkt za Pinkelnig, jej rodaczka Chiara Hoerzl (90,5 m, 92,5 m). Kolejne lokaty zajęły kolejna z Austriaczek Marita Kramer (88 m, 94,5 m), Norweżka Maren Lundby (86 m, 92 m) oraz Słowenka Nika Kriżnar (90,5 m, 88 m).

Kolejny bardzo dobry występ zaliczyła Kinga Rajda. Młoda polska skoczkini po 1. serii plasowała się nawet na 12. miejscu, po skoku na odległość 87 m, jednak slabszy 2. skok (77 m) przesunął ją na miejsce 23. Druga z Polek, Anna Twardosz zajęła przedostatnie 39. miejsce (65 m).

Już jutro o godz.9 odbędzie się konkurs drużynowy, w którym po raz 1. w historii wystąpią reprezentatnki Polski.

Przypominamy, że polskie skoczkinie wystąpią w składzie: Kinga Rajda, Anna Twardosz, Joanna Szwab oraz Nicole Konderla.

Źródło: fis-ski.com

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiExpress.pl to codzienne informacje związane ze skokami narciarskim, które wysyłamy na Państwa adres e-mail! W naszym NEWSletterze znajdą Państwo m.in. zapowiedzi i podsumowania konkursów, wyniki, ciekawostki i wiele innych.

Facebook

-->