fbtw

Dni mijają na nasi skoczkowie narciarscy udali się na kolejny obóz szkoleniowy. Tym razem wybrali skocznię sławną Olympiaschanze w Garmisch-Partenkirchen. 

Olympiaschanze w Garmisch-Partenkirchen rozsławiona została najbardziej przez odbywające się na niej, na przestrzeni lat, konkursy Turnieju Czterech Skoczni, uważanego za najbardziej prestiżową imprezę sezonu. Nic więc dziwnego, że nasi rodacy wybrali do treningów ten obiekt. 

Sezon zimowy zbliża się wielkimi krokami, więc im więcej prób na różnych obiektach tym lepiej dla zawodników. Jednak, jak można wywnioskować, nasi skoczkowie oprócz ciężkiej pracy na skoczni, bawią się dobrze na niej i poza nią wstawiając wpisy na portale społecznościowe. 

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na pierwsze zawody i obserwować przygotowania naszych sportowców. Życząc im, oczywiście, jak najlepszej dyspozycji. 

 

Źródło: Informacja własna
Fotografia: Zbiory własne

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook