fbtw
Planica skocznie

Nadchodzące Mistrzostwa Świata w Lotach, odbędą się w grudniu tego roku, po tym jak zostały odwołane z powodu pandemii w zeszłym sezonie. Organizatorzy zaskoczyli jednak godziną rozpoczęcia zmagań!

Tej zimy najważniejszą imprezą będą Mistrzostwa Świata w Lotach, które odbędą się w Planicy. Impreza będzie trwać cztery dni (10-13 grudnia), zaczynając od kwalifikacji, przez dwa konkursy indywidualne, kończąc na konkursie drużynowym.

To co zaskoczyło fanów zawodów na Letalnicy, to fakt, iż start w sobotę zaplanowano na godziny popołudniowe, a nie jak tradycyjnie miało to miejsce, przed południem. Mówi się, że taki obrót spraw, może oznaczać niekorzystny dla zawodników wiatr. Niektórych smuci również brak typowej aury porannego krajobrazu wokół skoczni. Na szczęście niedzielne zawody odbędą się już o typowej dla Planicy porze.

Źródło: planica2020.si
Fotografia: Sabine Link

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook