fbtw

Peter Prevc w poprzednim sezonie zaczął wychodzić z kryzysu formy, widocznym w zeszłych latach. Reprezentant Słowenii trenuje do przyszłego cyklu PŚ, lecz sam przyznał, że trzeba się przygotować na najgorszy scenariusz.

Słoweniec pytany o przyszły sezon wspominał, iż może się on nie odbyć. W takim przypadku zdobywca Kryształowej Kuli z sezonu 2015/2016 jest gotowy pójść do pracy poza skokami.

Skoczek po dwóch latach na 2 miejscu w klasyfikacji generalnej stanął na jej czele. Po zwycięstwie w Pucharze Świata zawodnik przechodził kryzys. Jednak zeszły sezon można uznać za powolne wychodzenie z dołka. Aczkolwiek czy Peterowi Prevcowi uda się odzyskać formę z najlepszego okresu swojej kariery?

" Kiedy trenujesz, wiesz, po co to robisz. Zawsze musisz być przygotowany na najcięższy scenariusz. Później zobaczysz, jak wszystko się potoczy. Przygotowuję się do listopadowych zawodów. Jeśli ich nie będzie, mogę wziąć łopatę w ręce i zabrać się do pracy " - mówił Peter Prevc w wywiadzie dla portalu Siol.net.

Miejmy nadzieję, że skoczkowie będą mogli uczestniczyć w przyszłym sezonie, a nie pracować poza światowymi arenami.

Źródło: sport.interia.pl
Fotografia: zbiory własne

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook