fbtw
Test

Władze Międzynarodowej Federacji Narciarskiej poinformowały o wprowadzeniu nowej szaty graficznej podczas transmisji Pucharu Świata w skokach. Wiadomo, jak będzie to wyglądać.

Aktualny wygląd prezentowany w telewizji jest już mocno przedawniony, obowiązuje bowiem od sezonu 2011/2012. Nic dziwnego więc, iż kibice czekali na wprowadzenie zmian, a spekulacje na ten temat pojawiały się już dawno. Teraz wiemy, że od początku przyszłego sezonu, a zatem zawodów w Wiśle, transmisje będziemy oglądać w nowym wydaniu. Poprzednie, granatowe grafiki, zostaną zastąpione nowymi, białymi z elementami w czarnym kolorze, których wstępny projekt dostępny jest w internecie.

W zeszłym sezonie FIS wprowadził zmiany w formacie wyświetlanym podczas zawodów PŚ w narciarstwie alpejskim. Planowane są również zmiany w pozostałych dyscyplinach znajdujących się pod pieczą organizacji, o czym zapewnił Jurg Capol – dyrektor marketingu FIS.

Źródło: sport.pl
Fotografia: Zbiory własne

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook