fbtw
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Skocznia w Planicy

Mistrzostwa Świata w lotach odbędą się w dniach od 20 do 22 marca, a biletów już brakuje. Pod skocznią będą tłumy Polaków. 

Skoczkowie jak co roku zakończą sezon na słynnej skoczni Letalnicy. Jednakże tym razem stawka będzie większa niż pucharowe punkty. Skoczkowie powalczą o medale. Mistrzostwa Świata w lotach będą trwały od 20 do 22 marca. 
Sprzedaż biletów zaczęła się niedawno, a już wyprzedane są wszystkie bilety na trybuny w sobotnim konkursie indywidualnym. Przyczynili się do tego polscy kibice, którzy kupili najwięcej wejściówek z zagranicznych fanów. Około 2500 wejściówek w przedsprzedaży kupili kibice z Polski. O prawie tysiąc przewyższyli liczbę biletów kupionych przez fanów z Niemiec czy Norwegii. 
Tytułu Mistrza Świata będzie bronił Norweg Daniel Andre Tande. Dwa lata temu w Oberstdorfie drugie miejsce wywalczył Kamil Stoch. Złoty medal w Mistrzostwach Świata w lotach to jedyne trofeum, którego brakuje w obszernej kolekcji naszego mistrza. 
Fotografia: Sabine Link

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiExpress.pl to codzienne informacje związane ze skokami narciarskim, które wysyłamy na Państwa adres e-mail! W naszym NEWSletterze znajdą Państwo m.in. zapowiedzi i podsumowania konkursów, wyniki, ciekawostki i wiele innych.

Facebook

-->