fbtw
test

Były niemiecki skoczek narciarski - Maximillian Mechler, otrzymał fukcję trenerską w niemieckiej kadrze. Niemiec zajmie się młodymi skoczkiniami.

W połowie maja Niemiecki Związek Narciarski, ogłosił kadry na nadchodzący sezon oraz ich sztaby szkoleniowe. Maximillian Mechler został trenerem kadry kobiecej 1B. 36-latek ma pracować w Oberstdorfie i przygotowywać zawodniczki do startów w Pucharze Kontynentalnym. Podopieczne Mechlera to: Gianina Ernst, Pauline Heβler, Agnes Reish oraz Anna Rupprecht.

Maximillian Mechler w maju 2014 roku zakończył karierę skoczka. Na podium Pucharu Świata stał tylko raz, zajął 3. miejsce podczas konkursu w Trondheim w 2003 roku. Jego rekord życiowy to 222,5 metrów, ustanowiony w Vikersund. Doświadczenie i wiedza Mechlera napewno przełożą się na wyniki młodych skoczkiń.

Źródło: facebook.com / deutscherskiverband.de
Fotografia: Zbiory własne

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook