fbtw

Podczas walki z koronawirusem wiele osób próbuje pomagać medykom i szpitalom, w gronie osób niosących pomoc znalazł się również były skoczek Adam Małysz.   Postanowił on wesprzeć cieszyński szpital.

Niedawno Adam Małysz wspomógł Szpital Śląski w Cieszynie, dostarczając środki niezbędne do dezynfekcji, napoje energetyczne, słodkie przekąski oraz wodę mineralną dla personelu. Jednak nie była to pierwsza pomoc skierowana w stronę pracowników szpitala. „Orzeł” z Wisły kilkanaście dni wcześniej podarował dwie skrzyniowe zamrażalki.

Ponadto nasz Mistrz Olimpijski sam pomagał przy rozładowywaniu podarków przed drzwiami szpitala. Oczywiście nie obyło się również bez krótkiej rozmowy i podziękowań w imieniu personelu, które Dyrektor Czesław Płygawko przekazał Adamowi.

W takiej sytuacji, powinniśmy z całych sił wspierać nasz miejscowy szpital, tutaj się przecież leczymy„ – skomentował były skoczek. W tych trudnych czasach powinniśmy się jeszcze bardziej wspierać i nieść pomoc, czego idealnym przykładem jest Małysz.

Źródło: szpitalslaski.pl
Fotografia: Sabine Link

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook