fbtw

Polski skoczek w środę wraz z żoną na jednym z torów mieli okazję przetestować bardzo szybkie samochody. Jak powszechnie wiadomo Maciej Kot jest fanem motoryzacji, jednak jego partnerka także nie wydawała się nudzić przejażdżką luksusowymi autami.

Polscy zawodnicy obecnie przygotowują się do występów w nadchodzącym sezonie, lecz w przerwie znajdują czas na pasje i spędzanie czasu z najbliższymi.

W środę Maciej Kot w internecie po raz kolejny podzielił się swoim zainteresowaniem z kibicami. Polski skoczek miał okazję wypróbować naprawdę szybkie samochody oraz zaobserwować na swoje oczy postęp technologiczny motoryzacji.

"Jeśli przyszłość motoryzacji jest elektryczna, to niech wygląda tak" – napisał na swoim Instagramie pod opublikowanym przez siebie filmem.

Żona naszego reprezentanta też nie ukryła swojego zainteresowania wydarzeniem.

"Chyba złapałam nową zajawkę. Zwykle w roli pasażera, a dziś miałam możliwość sprawdzić się w roli kierowcy" – przyznała na swoim profilu na Instagramie trenerka personalna.

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook