fbtw

Mariusa Lindvika nie oglądamy podczas noworocznych zmagań w Garmisch-Partenkirchen w ramach 69. edycji Turnieju Czterech Skoczni. Norweg ma problem z zębem, którego ból uniemożliwia mu normalne funkcjonowanie.

Na antenie jednej z norweskich stacji telewizyjnych - NRK - Lindvik opowiadał ostatnio, że ból zęba trwa od tygodnia. Do konkursu w niemieckim Oberstdorfie przystąpił jedynie za sprawą silnych środków przeciwbólowych. Zamiast do Ga-Pa, norweski zawodnik udał się do austriackiego Innsbrucka, gdzie odbędą się kolejne zmagania w ramach TCS. W tamtejszym Szpitalu ma przejść zabieg, który - być może - pozwoli na start Norwega podczas kolejnych zmagań.

Wraz z Lindvikiem, w Innsbrucku przebywa trener kadry - Alexander Stoeckl, którego również nie oglądamy podczas rywalizacji w niemieckiej miejscowości Garmisch-Partenkirchen.

Źródło: Sport.TVP.pl
Fotografia: Zbiory własne

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook