fbtw

Kalendarze z zawodami sportowymi oraz plany organizacji zawodów po raz kolejny się zmieniają, a z upływem czasu pytań i niewiadomych jest coraz więcej. W zachęcaniu skoczków do udziału z zawodach bierze udział nawet Sandro Pertile. 

Zgodnie z pierwotnym planem inauguracja letnich zmagań miała mieć miejsce 17 lipca, a odbyć się miały kwalifikacje, zawody indywidualne oraz drużynowe. Jednak na ten moment konkursy w Wiśle odbędą się w dniach 22-23 sierpnia, a konkurs drużynowy zastąpi indywidualny. Pod kolejnym znakiem zapytania stoi liczba zawodników, którzy pojawią się na starcie. 

Liczba zawodników, zależy między innymi od tego czy będą mieli jak do Wisły dojechać i z niej wrócić oraz budżet przeznaczony na lato, mniejszy niż zwykle. Na tę chwilę Japończycy zadeklarowali, że nie pojawią się na starcie. Takie same wiadomości dochodzą do nas ze strony Austriaków, jednak nic tam nie jest jeszcze przesądzone. 

W namawianiu różnych ekip do startów w zawodach namawia nawet Sandro Pertile. Nie ważne jak to wszystko się zakończy, możemy być pewni że będzie to pierwsze takie LGP. 

 

Źródło: sport.onet.pl
Fotografia: Zbiory własne

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook