fbtw
test

Heizn Kuttin niedawno odrzucił ofertę pracy z francuskimi skoczkami. W najbliższym sezonie będzie trenował reprezentację niemieckich kombinatorów norweskich.

Na początku maja Heizn Kuttin wstępnie został szkoleniowcem reprezentacji Francji w skokach narciarskich, lecz po kilku dniach Austriak odmówił współpracy z trójkolorowymi. 49-latek uzgodnił ustną umowę, ale ostatecznie kontrakt nie został podpisany.

We wtorek Kuttin otrzymał pracę w Niemczech i tym samym, został trenerem kombinatorów norweskich. Funkcję szkoleniowca objął po Ronnym Ackermannie, który razem ze swoimi podopiecznymi odnosił wiele sukcesów.

Heinz Kuttin był trenerem polskich skoczków narciarskich w latach 2004-2006, natomiast od 2014 do 2018 roku kierował drużyną austriacką. W latch 2018-2020 prowadził chińską reprezentację kobiet.

Źródło: sport.tvp.pl/ facebook.com
Fotografia: Zbiory własne

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook