fbtw
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Puchar Świata przeniósł się do Niemiec. Po raz pierwszy w historii odbędzie się turniej Titisee-Neustadt Five. Liderem po kwalifikacjach jest Ryoyu Kobayashi, ale przed nami jeszcze dwa dni rywalizacji. Zawody te będą nie lada okazją do sprawdzenia swoich umiejętności typowania zawodników.

Różnice punktowe w klasyfikacji generalnej w Menedżerze Skoków są małe. Prowadzenie obejmuje drużyna ,,Wolfi Ski Team C" z dorobkiem 2362 punktów. Co ciekawe, aż trzy zespoły ze ścisłej czołówki mają taką samą wartość - ,,Dylanki", ,,WIlaWila A" oraz ,,Biała Białystok D". Wszystkie zdobyły 2359 pucharowych punktów. 

Pośród najczęściej kupowanych zawodników znajduje się Robert Johansson, dużym poparciem może cieszyć się też Andreas Granerud Buskum (8 miejsce). Okno transferowe otwarte jest do 18 stycznia 2020 r. do godziny 15.45.

Nasz portal również ma swoją ligę! Aby rywalizować z naszymi dziennikarzami oraz kibicami zachęcamy do dołączenia.

Nazwa ligi: SkokiExpress PL

Kod ligi: 6f95e096

Link do gry: https://menedzerskokow.tvp.pl/pl

Źródło: TVP Sport
Fotografia: Angelika Cyrek

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiExpress.pl to codzienne informacje związane ze skokami narciarskim, które wysyłamy na Państwa adres e-mail! W naszym NEWSletterze znajdą Państwo m.in. zapowiedzi i podsumowania konkursów, wyniki, ciekawostki i wiele innych.

Facebook

-->