fbtw

Przygotowania do sezonu 2020/2021 w przypadku polskich skoczkiń znalazły się już w kolejnej fazie. Kadrowiczki prowadzone przez Łukasza Kruczka w ostatnich dniach mogły odbyć zgrupowanie na obiektach w Szczyrku.

To zaledwie namiastka powrotu do normalności, ale niewątpliwie ucieszyła samych zainteresowanych. Kinga Rajda i jej koleżanki z reprezentacji Polski mogły trenować nie w zaciszu domowym, a w końcu na skoczni. Do tego celu udostępniono K-70 i K-95 w Szczyrku. Wszystko odbywa się jednak w zgodzie z odpowiednimi zasadami bezpieczeństwa, które są rygorystycznie przestrzegane z uwagi na pandemię koronawirusa.

"Stopniowo uruchamiamy nasze poszczególne obiekty dla sportowców, priorytetem jest oczywiście w obecnej sytuacji troska o ich komfort i bezpieczeństwo" - skomentował dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku - Tomasz Laszczak.

Miejmy nadzieję, że rozpoczęcie zajęć na skoczni sprawi, że polskie zawodniczki w optymalny sposób zostaną przygotowane do zbliżającego się sezonu zimowego. 

Źródło: PZN
Fotografia: Sabine Link

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook