fbtw

Jesień już się rozpoczęła, a to znaczy że do zimy pozostaje coraz mniej czasu! Jednak, w obecnej sytuacji panującej na świecie fani skoków narciarskich, zadają sobie pytanie kiedy odbędą się najbliższe zawody?

Na najbliższe zmagania nie musimy jednak czekać, aż tak długo jak mogłoby się wydawać. Wczoraj i dziś rozgrywane są Mistrzostwa Austrii w Einsenerz, tylko że nie można ich nigdzie obejrzeć, ani śledzić wyników. Dlatego też najbliższymi zawodami jest FIS Cup w Rasnovie, który ma się odbyć 3-4 października. A do najbliższych zawody Pucharu Świata, w Wiśle, będą mieć miejsce w dniach 20, 21, 22 listopada. 

Najbliższe zawody skoków rozgrywają się już dziś, ale niestety bez możliwości obejrzenia ich na żywo lub nawet w telewizji. Natomiast kolejne będą już w przyszłym tygodniu, FIS Cup, a jeszcze kolejne, Puchar Świata, za niecałe dwa miesiące. 

 

Źródło: fisski.com
Fotografia: Zbiory własne

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook