fbtw

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Podczas zbliżającego się weekendu czeka nas wiele emocji. Będziemy mogli śledzić zmagania Pucharu Świata w Titisee-Neustadt, Pucharu Świata Pań w Zao, Pucharu Kontynentalnego w Klingenthal oraz zmagania z cyklu FIS Cup w Zakopanem.

Na konkursy w zimowej stolicy Polski trener Wojciech Topór powołał dwudziestu zawodników, w tym Szczepana Kupczaka - najlepszego polskiego dwuboistę. W składzie znaleźli się też zawodnicy spoza kadr narodowych.

Liderem w klasyfikacji generalnej jest Niemiec Tim Fuchs, a na drugim miejscu znajduje się Adam Niżnik, który traci 198 punktów do lidera. 

Skład na FIS Cup w Zakopanem: Szczepan Kupczak, Szymon Jojko, Kacper Stosel, Karol Niemczyk, Wiktor Pękala, Jarosław Krzak, Krzysztof Kieta, Stanisław Ciszek, Arkadiusz Jojko, Stanisław Majerczyk, Szymon Zapotoczny, Jan Rzadkosz, Marcin Wróbel, Jan Galica, Robert Ryś, Krzysztof Leja, Wiktor Węgrzynkiewicz, Jan Bukowski, Wiktor Fickowski oraz Adam Ruda. 

Program zawodów FIS Cup w Zakopanem:

18.01.2020, sobota

- 09:30 - oficjalny trening

- 12:00 - pierwsza seria konkursowa

 

19.01.2020, niedziela

- 09:00 - seria próbna

- 10:30 - pierwsza seria konkursowa

 

Źródło: PZN
Fotografia: Angelika Cyrek

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiExpress.pl to codzienne informacje związane ze skokami narciarskim, które wysyłamy na Państwa adres e-mail! W naszym NEWSletterze znajdą Państwo m.in. zapowiedzi i podsumowania konkursów, wyniki, ciekawostki i wiele innych.

Facebook

-->