fbtw

Jutro (25.05.2020 r.) na kompleksie skoczni w Wiśle-Centrum odbędzie się memoriał im. Leopolda i Władysława Tajnerów. Międzynarodowe zawody dzieci i młodzieży zorganizowany jest przez klub LKS Olimpia Goleszów i ma się odbyć w ramach cyklu Nadzieje Beskidzkie.

Kierownikiem tych konkursów dla dzieci jest Piotr Martynek. Zawody zostaną przeprowadzone w 5 kategoriach:

  • Chłopcy z rocznika 2009 – 2010 na skoczni HS 40
  • Chłopcy z rocznika 2011-2012 na skoczni HS 20
  • Chłopcy z rocznika 2013 i młodsi na skoczni HS 10
  • Dziewczęta OPEN na skoczni HS 20
  • Dziewczęta z rocznika 2011 i młodsze na skoczni HS 10

Treningi zaczynają się o 8.40, a zawody o 9.50. Każdy z uczestników może startować tylko w jednej z kategorii oraz wszyscy zawodnicy mają obowiązek posiadania aktualnych badań lekarskich i ubeczenie. W memoriale są do wygrania puchary, nagrody oraz dyplomy.

Na obiekt każdy z uczestników musi dojechać we własnym zakresie i na własny koszt. Ogranicza się również ilość osób kibicujących w tym rodziców zawodników. Picie dla młodych adeptów skoków jest zapewnione na miejscu, ale o jedzenie uczestnicy muszą zadbać sami. Na miejscu jest zapewniona opieka medyczna lecz organizatorzy nie są odpowiedzialni za nabyte podczas konkursu kontuzje.

Zgłoszenia są przyjmowane do dzisiaj na maila podanego w regulaminie memoriału znajdującego się na stronie Polskiego Związku Narciarskiego.

Źródło: pzn.pl
Fotografia: zbiory własne

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook