fbtw
Test

Zakończył się cykl LPK 2020, który wygrał Martin Hamann. Jak ten sukces wpłnie na karierę Niemca w przyszłości?

23-letni Hamann wygrał dwa konkursy, które odbyły się w Wiśle. Były one jedynymi w Letnim Pucharze Kontynentalnym. Swoimi świetnymi skokami, w tym jednym wyrównującym letni rekord skoczni, przykół uwagę kibiców.

W prawdzie niemiecki skoczek startował już w PŚ, LGP czy w Mistrzostwach Juniorów oraz swojego kraju. Nie odniósł tam jednak większych sukcesów. Teraz, po wyśmienitym starcie na skoczni im. Adama Małysza, ma okazję zabłysnąć.

Niemiecka kadra zmagała się ostatnimi czasy z paroma kontuzjami swoich najlepszych skoczków. Tak dobry wynik Hamanna z pewnością zauważą trenerzy, którzy dążą do osiągnięcia wielu sukcesów nadchodzącej zimy. Trudno jednak przypisywać temu młodemu zawodnikowi pewne miejsce w starciach na najwyższym poziomie, raptem po dwóch udanych dnia. Nie zmiena to jednak faktu, iż wielu kibiców czeka na sezon w wykonaniu Hamanna!

Źródło: Informacja własna
Fotografia: Zbiory własne

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook