fbtw

Volksbank razem z organizacją Sporthilfe stworzyli grę, dzięki której możemy poczuć się, jak nasi ulubieni skoczkowie. Siedząc we własnych domach równocześnie możemy wspierać, młode austriackie talenty.

Kryzys związany z koronawirusem, niesie za sobą wiele konsekwencji, w tym dziury w budżecie. Z czego doskonale zdaje sobie sprawę Dyrektor zarządzający organizacją, Gernot Uhlir, mówiąc: „Jako Sporthilfe chcemy być prawdziwą pomocą dla sportowców w tych trudnych czasach”.

Nasuwa się pytanie, jak to wszystko działa? Gra ma na celu zebranie 20.000 euro, a cała ta suma zostanie spożytkowana na pomoc młodym sportowcom. Za każdy oddany skok powyżej 170. metra przekazywane jest jedno euro. Warto też wspomnieć, że my nie pozostajemy stratni. Za co najmniej 130. metrowy skok możemy wziąć udział w losowaniu, w którym nagrodą główną są wejściówki VIP na galę Sporthilfe. Oprócz tego wygrać można również kupony na popularne wafelki firmy Manner.

Inicjatywę tę postanowili rozreklamować austriaccy skoczkowie na swoich Instagramach. Byli to między innymi Daniel Huber, Clemens Aigner i Clemens Leitner. Teraz najwyższa pora na nas, grę można znaleźć pod tym adresem: https://online-skispringen.at/

Źródło: sporthilfe.at
Fotografia: Zbiory własne

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook