fbtw
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Żona skoczka pasjonuje się to fotografią oraz podróżowaniem w nowe miejsca. Ewa Bilan-Stoch łączy swoje zainteresowania, co pokazuje na swoim Instagramie. Tym razem za cel podróży obrała Afrykę. 

Ewa Bilan-Stoch jest ogromnym wsparciem dla Kamila Stocha, o czym skoczek często wspomina w wywiadach. Sama jednak woli nie być nazywana „żoną Kamila Stocha” i realizuje swoje plany oraz spełnia się w zainteresowaniach. Przed PŚ w Zakopanem odbył się wernisaż sztuki artystki. Na zdjęciach uwieczniła medale najbardziej utytułowanych skoczków XXI wieku.

Na swoim Instagramie najczęściej pokazuje podróże w różne miejsca na całym świecie, uwiecznione na zdjęciach w nietuzinkowy sposób. Ostatnio wybrała się do Kenii, gdzie fotografuje dzikie zwierzęta, takie jak lwy czy słonie. Fotografowanie to jednak nie jedyne zajęcie Ewy Bilan-Stoch w Afryce, ponieważ spędza tam ona czas ze znajomymi oraz odkrywa tajniki afrykańskich plemień. Opublikowała między innymi nagranie afrykańskiego tańca i zdjęcie małej Kenijki z bliznami na policzkach.

Możliwe, że za wyjazdem kryje się kolejny projekt Ewy Bilan-Stoch. 

Źródło: informacja własna

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiExpress.pl to codzienne informacje związane ze skokami narciarskim, które wysyłamy na Państwa adres e-mail! W naszym NEWSletterze znajdą Państwo m.in. zapowiedzi i podsumowania konkursów, wyniki, ciekawostki i wiele innych.

Facebook

-->