fbtw
Test

Dawid Kubacki niewątpliwie świetnie wykorzystał każdą możliwość skakania, która pojawiła się tego lata. Czy tak samo dobrze będzie wyglądało to zimą?

W zeszłym sezonie oraz podczas letniej rywalizacji w naszym kraju, Dawid Kubacki był najlepszym spośród Biało-Czerwonych. Zima 2019/2020 była bowiem najlepsza w jego karierze, a konkursy w Wiśle pokazały, że nadal daje z siebie sto procent.

Mimo to, nie możemy być całkowicie pewni postawy tego zawodnika w nadchodzącym sezonie. Kubacki wielokrotnie już triumfował w konkursach LGP a nawet w całym cyklu. Jednak później, zimą, nie wyglądało to już tak wyśmienicie. To oczywiście go nie skreśla, jak niektórzy mogą twierdzić.

Większość kibiców jest pozytywnie nastawiona, patrząc na dotychczasową współpracę naszej kadry z Michałem Doleżalem i życzy Dawidowi kolejnych świetnych startów w PŚ!

Źródło: Informacja własna
Fotografia: Zbiory własne

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook