fbtw

22 czerwca Adam Małysz poinformował fanów na swoim Instagramie o tym, że zarażony jest koronawirusem. Od razu po wiadomości o kontakcie z chorym, poddał się testom, które wyszły pozytywnie.

Z tego co zamieścił Adam Małysz na swoim profilu można wywnioskować, że przebiegał chorobę bezobjawowo i kilkunastodniową kwarantannę spędził w domu. Wolny czas poświęcił m.in. na szukanie starych zdjęć w swoich zbiorach, czym pochwalił się także na Instagramie.
W momencie wykazania obecności wirusa u Adama Małysza, przebadano również skoczków w tym kierunku. Na szczęście nikt ze sztabu szkoleniowego się nie zaraził, co spowodowało kontynuację treningów zgodnie z planem.

Ostatnio, także w mediach społecznościowych, były skoczek pochwalił się powrotem do zdrowia. Testy, które przeszedł, wykazały, że choroba dobiegła końca, a legenda skoków może wrócić do normalności po przebytej izolacji. 

Źródło: instagram.com
Fotografia: zasoby własne

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook