fbtw
Adam Małysz

We wtorek 16 czerwca, na swoim koncie instagramowym, Izabela Małysz podzieliła się zdjęciem z czasu spędzanego wspólnie z mężem. Państwo Małyszowie obchodzili 23. rocznicę ślubu!

Pomimo że Adam Małysz zakończył swoją karierę skoczka narciarskiego w 2011 roku, wciąż odgrywa ważną rolę w tym sporcie i cieszy się zainteresowaniem fanów. Ze swoimi obserwatorami dzieli się również najbliższą rodziną – żoną i córką.

Adam ożenił się z Izabelą, gdy miał 19, a ona 18 lat, w ewangelickim kościele pw. Piotra i Pawła w Wiśle. Parę miesięcy po zaślubinach na świat przyszła ich córka. Byli w tamtym czasie mocno krytykowani za założenie rodziny w tak młodym wieku. Jednak teraz, po 23 latach wspólnego życia, wciąż podkreślają, że źródłem tej decyzji była miłość, która, patrząc po ich małżeńskim stażu, nadal kwitnie.

Źródło: Interia Sport
Fotografia: Sabine Link

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook