fbtw

26 maja Adam Małysz opublikował na swoim Instagramie zdjęcie ze swoją mamą. Postanowił się nią podzielić z kibicami w Dzień Matki.

W zeszły wtorek na Instagramie naszego mistrza pojawiło się jego zdjęcie sprzed kilku lat ,przedstawiające jego ze swoją mamą. W kadrze pani Ewa – rodzicielka naszego byłego reprezentanta wygląda na dumną i zadowoloną z syna. Od poniedziałku Wiślanin przebywa z naszą Kadrą Narodową na zgrupowaniu w Szczyrku.

"Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mam z okazji ich pięknego święta! Pamiętajmy, że nasze mamy są wyjątkowe i zasługują na wspaniałe traktowanie (nie tylko od święta)" – napisał w swoim poście na Instagramie „Orzeł z Wisły”.

Pomimo ,że Dzień Matki był parę dni temu wszystkim mamom i kobietom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.

Źródło: sport.interia.pl
Fotografia: Sabine Link

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook