fbtw
Adam Małysz

Po tym, jak Adam Małysz dowiedział się o pozytywnym wyniku jego testu na obecność koronawirusa, musiał poddać się kwarantannie. Były skoczek nie wychodzi z domu, gdzie, jak powiedział, nie narzeka na nudę.

reklama artykul

22 czerwca Małysz poinformował, iż wykonał badania po tym jak miał kontakt z osobą zarażoną oraz, że jego wynik jest pozytywny. W związku z tym niezwłocznie przebadano skoczków i sztab szkoleniowy, gdzie u nikogo nie wykazano obecności wirusa.

Nie zmieniło to jednak faktu, iż nasz były reprezentant musiał poddać się kwarantannie. Pomimo, że chorobę przechodzi bezobjawowo, nie ma możliwości wychodzenia z domu w ramach obowiązkowej, w jego sytuacji, izolacji społecznej.

,,Mam dom, a przy nim ogród, w którym zawsze jest, co robić. Na pewno znajdę sobie jakieś zajęcia. Trochę czasu spędzonego u siebie, bez wyjazdów, też dobrze mi zrobi’’ – przyznał dla magazynu Twoje Imperium. Małysz dodał, że może liczyć również na wsparcie żony: ,,W trudnych momentach, gdyby nagle pogorszyło mi się zdrowie lub nastrój, będzie przy mnie Iza’’.

 Życzymy zatem wszystkiego dobrego, tak aby nasz dyrektor ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej, był w pełni sił na zbliżający się sezon letni.

Źródło: Interia Sport
Fotografia: Sabine Link

INNE ARTYKUŁY W TEJ KATEGORII

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook