fbtw

pozostałe newsy

NASZE WYWIADY

NASZE FELIETONY

strefa tabel i wyników

Puchar Świata

 Imię i nazwiskoPunktyStrata
1 Stefan Kraft 1659 -
2 Karl Geiger 1519 -140
3 Ryoyu Kobayashi 1178 -481
4 Dawid Kubacki 1169 -490
5 Kamil Stoch 1031 -628
6 Stephan Leyhe 917 -742
7 Marius Lindvik 906 -753
8 Peter Prevc 789 -970
9 Daniel Andre-Tande 721 -938
10 Philipp Aschenwald 622 -1037

Puchar Świata Kobiet

 Imię i nazwiskoPunktyStrata
1 Maren Lundby 1220 -
2 Chiara Hoelzl 1155 -65
3 Eva Pinkelnig 1029 -191
4 Sara Takanashi 785 -435
5 Katherina Althaus 617 -603
6 Daniela Iraschko-Stolz 506 -714
7 Nika Kriznar 497 -723
8 Ema Klinec 496 -724
9 Marita Kramer 475 -745
10 Silje Opseth 472 -748

WYNIKI

test

Konkurs w: -

  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
  • 5.

test

Konkurs w: -

  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
  • 5.

test

Konkurs w: -

  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
  • 5.

KOLEJNE ZAWODY

test

Konkurs w: - 

  • Rodzaj: -
  • Miejsce: -
  • Nazwa skoczni: - 
  • Data zawodów: -
  • Rekord: -

test

Konkurs w: -

  • Rodzaj: -
  • Miejsce: -
  • Nazwa skoczni: - 
  • Data zawodów: -
  • Rekord: -

test

Konkurs w: -

  • Rodzaj: -
  • Miejsce: -
  • Nazwa skoczni: - 
  • Data zawodów: -
  • Rekord: -

Kalendarz Letniego Grand Prix 2020

Data zawodówMiejsceRekord skoczni
- - -
- - -
- - -
- - -
- - -
- - -
- - -
- - -
- - -
- - -

Pobierz kalendarz

pobierz kalendarz
Bez nazwy 2

Zgodnie z zapowiedzią Adama Małysza, dzisiaj o 18 Polski Związek Narciarski podał wszystkie informacje dotyczące kadr na sezon 2020/2021. Największą niespodzianką jest fakt, że zrezygnowano z podziału na kadry A i B, na rzecz jednej kadry narodowej mężczyzn.

Jak już kilka tygodni wcześniej informowano media, związek przygotował niespodziankę dla wszystkich zainteresowanych składami kadr. Federacja zaskoczyła wszystkich spekulantów co do składu kadry A i kadry B, gdyż kadry te połączono w jedną - narodową kadrę mężczyzn. Tym samym reprezentacja składała się będzie z 12 zawodników:

  • Kamil Stoch – KS Eve-nement Zakopane
  • Dawid Kubacki – TS Wisła Zakopane 
  • Piotr Żyła – Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
  • Jakub Wolny – LKS Klimczok Bystra 
  • Maciej Kot – AZS Zakopane 
  • Stefan Hula – KS Eve-nement Zakopane
  • Klemens Murańka - TS Wisła Zakopane
  • Paweł Wąsek - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
  • Tomasz Pilch - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
  • Aleksander Zniszczoł - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
  • Andrzej Stękała - AZS Zakopane
  • Kacper Juroszek - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe

Zmienia się także skład sztabu szkoleniowego, ponieważ Zbigniew Klimowski będzie od teraz trenerem juniorów.

Skład sztabu: 

  • Michał Doležal – trener główny
  • Grzegorz Sobczyk – asystent trenera głównego
  • Maciej Maciusiak – asystent trenera głównego
  • Daniel Kwiatkowski - asystent trenera głównego
  • Andrzej Zapotoczny – trener techniczny
  • Radek Žídek – trener techniczny 
  • Łukasz Gębala – fizjoterapeuta 
  • Kacper Skrobot – serwisant 
  • Maciej Kreczmer – serwisant 
  • Kamil Skrobot - serwisant 

Osoby współpracujące:

  • dr Harald Pernitsch – konsultant naukowy
  • Jakub Kozel – fizjoterapeuta 
  • Adam Małysz – Dyrektor Koordynator ds. skoków i KN, konsultant Zarządu PZN
  • Paweł Witczak – analityk IT i logistyk 
  • Anna Karczewska – osoba do kontaktu z mediami 
Źródło: informacja własna/PZN
Fotografia: zbiory własne

strefa multimedialna

video dnia

sonda

Które zawody w minionym sezonie były - według Państwa - najlepsze?

strefa komunikacji

Newsletter

NEWSletter portalu SkokiEXRESS.pl to zbiór najważniejszych informacji z danego dnia, które wysyłamy do Państwa na pocztę e-mail. Zachęcamy do zarejestrowania swojego adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Facebook